top of page

Group

Public·175 members

((SOT@@@)) Portugalia U17 Shqipëria U17 shiko live 15 nëntor 2023


Albania scores with the latest results, fixtures and tables. View up-to-date results live as they happen.


(SHIKO TV<) Kosova U19 Sllovenia U19 transmetim i drejtpërdr 10 orë më parë — Ishujt Faroe U17 Kosova U17 drejtpërdrejt live 09.11.2023 5 ditë më Pas pjesës së parë Shqipëria në avantazh ndaj Kazakistanit Kombëtarja e ... Albania Scores & Latest Results Today Albania scores with the latest results, fixtures and tables. View up-to-date results live as they happen. [437] Ai gjithashtu u komplimentua për aftësinë për tju shpërtuar markimit të mbrojtësve kundërshtar, për të gjetur hapsira në zonën kundërshtare dhe shënimin e golave me vetëm disa prekje ose raste. [438] Në sezonin e tij të parë te Juventusi, Ronaldo luajti në disa pozicione të ndryshme sulmuese nën drejtimin e trajnerit Massimiliano Allegri, në varësi se me kë luante në sulm. Pavarësisht se te Reali luante një rol shumë sulmues, te Juventusi ai funksiononte në një rol të lirë, më së shumti në pozicionin e tij trandicional në krahun e majtë në formacionin 4–2–3–1 ose 4–3–3, ku ai ndërronte shpesh krahët me Mario Mandžukić. Portugal U17 vs Montenegro U17 Football Live Stream & pas 2 ditësh — Learn How to Watch Portugal U17 vs Montenegro U17 Football Live Stream Online on 17 November 2023 14:00, See Match Results and Teams H2H ... [318][319] Portugalia u eliminua në çerek-finale nga Gjermania me rezultatin 3–2. [320] Ronaldo, i fotografuar duke luajtur kundër Gjermanisë në Euro 2012, u bë kapiten i Portugalisë në vitin 2008. Pas performancës jo të suksesshme të Portugalisë në Kampionatin Evropian, Luiz Felipe Scolari u shkarkua dhe u zëvëndësua nga Carlos Queiroz, i cili më parë kishte qënë ndihmës trajner te United. [321] Ai e bëri Ronaldon kapitenin e përhershëm të ekipit në korrik 2008. Page 2 of 417 - Federata Shqiptare e Futbollit Euro U‑17 për vajza / Përmbyllen me sukses ndeshjet e turneut të organizuar në Shqipëri. Është përmbyllur me sukses turneu “UEFA Women's U‑17... Më shumë. FSHF ... Market Research Group | ForYou27 23 orë më parë — Anglia U17 Kosova U17 drejtpërdrejt 06.11.2023 8 ditë më parë — Turqia U19 Shqipëria U19 shiko live 14/10/2023 8 tetor, 2019 14 tet 2023 — [HD ... FIFA U-17 World Cup Indonesia 2023™: Live streams 5 ditë më parë — FIFA U-17 World Cup Indonesia 2023™: Live streams, highlights and how to watch Albania, Armenia, Austria, Azerbaijan, Belarus, Belgium ... Albania U-17 vs Malta U-17 Live Score and Live Stream We only provide live streaming when we can find an official stream by the league or one of the teams. If you are unable to watch the live broadcast on this page ... Watch FIFA U-17 World Cup 2023 Live Free, Start Time 4 ditë më parë — Everything you need to know about how to watch the U17 World Cup live on TV and stream online. Portugal, Romania, Russia, Serbia, Slovakia, ... ^ "VIDEO / Goleadë dhe spektakël, Reali përmbys Bajernin mes polemikave në shtesë për mbrojtjen e trofeut". Marrë më 5 qershor 2020. ^ "Tripletë e Ronaldos, Reali fiton ndaj Atletikos dhe hedh një hap drejt finales". Gazeta Tema. 2 maj 2017. Marrë më 5 qershor 2020. ^ "Ronaldo thyen rekordin 46 vjeçar të Evropës (Foto)". Gazeta Ere. 1 maj 2017. Arkivuar nga origjinali më 25 gusht 2020. Marrë më 5 qershor 2020. Switzerland U17 vs Albania U17 H2H & Predictions, Watch H2H Predictions & Head to Head live stats for Switzerland U17 vs Albania U17 in UEFA U17 Championship Qualification. Goals Scored,BTTS, Goals Conceded, ... [248] Më 17 maj, Ronaldo shënoi një dopietë kundër Celta Vigos, duke parakaluar Jimmy Greaves si golashënuesi më i mirë i të gjitha kohërave në pesë ligat kryesore evropiane. [249] Ai e mbylli sezonin me 42 gola në të gjitha kompeticionet duke ndihmuar Realin të fitonte kampionatin e parë që nga viti 2012. [250] Në finalen e Ligës së Kampioneve 2017, Ronaldo shënoi dy gola në fitoren 4–1 kundër Juventusit dhe u shpall golashënuesi më i mirë për të pestin sezon rresht dhe të gjashtin gjithsej. [251] Ai gjithashtu u bë lojtari i parë që shënon në tre finale të Ligës së Kampioneve si dhe regjistroi edhe golin e 600të në nivel klubesh. PORTUGAL (U17) vs ALBANIA (U17) on TV PORTUGAL (U17) vs ALBANIA (U17). TV LISTINGS, LIVE STREAMING. Portugal. Canal11. Canal11 HD. Watch and bet. Geo restrictions apply. FIFA U-17 World Cup Indonesia 2023™: Live streams 6 ditë më parë — FIFA U-17 World Cup Indonesia 2023™: Live streams, highlights and how to watch · FIFA+ will stream all matches from the U-17 World Cup. Sporting Clube de Portugal - U17 :: Statistics :: Titles Please try again later. Watch later. Share. Copy link. Watch on. 0:00. / • Live. •. An error occurred. Try watching this video on www.youtube.com, or enable ...


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
bottom of page