Group

Public·208 members

[[[televiziune in direct>>>]]] UTA Arad vs Oțelul în direct 2022 13/11/2023

Loc, Echipa, M, V, E, I, PCT. 6, Farul Constanta, 15, 6, 3, 6, 21. 7, Hermannstadt, 14, 4, 8, 2, 20. 8, Sepsi OSK, 15, 5, 4, 6, 19.

Fotbal: Scoruri live Oţelul Galaţi, rezultate și program meciuri Pagina echipei Oţelul Galaţi de pe Flashscore.ro oferă livescore, rezultate, clasamente și detalii meciuri (marcatori, cartonașe roșii, etc.). Intalnirea programata duminica, de la ora 16:00... Min. 46: S-a reluat partida! Dublă schimbare la FC U Craiova: ies Asamoah și Ganea, intră Van Durmen și Bauza. 45+1: Pauză în Bănie! Min. 26: GOOOL FCSB! Joyskim Dawa primește în careu și trimite, din cădere, direct în poarta oltenilor! Min. 4: GOOOL FCSB! Octavian Popescu șutează din marginea careului, îl învinge pe portarul Robert Popa și deschide scorul în Bănie. 1: A început partida! Info: Nu avem VAR! „Un anunț important înainte de fluierul de start al acestei întâlniri: nu avem VAR din cauza unor probleme legate de curentul electirc la mașina VAR. Meciul dintre FCSB și U Craiova 1948 se joacă de la ora 22:30, și poate fi urmărit în format LIVE VIDEO pe Digi Sport 1, dar și pe www. digisport. U Craiova vs UTA Arad în direct 2022 29. 10. 2023 Ceas 29 oct. 2023 — U Craiova vs UTA Arad în direct 2022 29. 2023 Ceas 19 dec. 2023 — U Craiova - UTA Arad (10. 03. 2023 | 10 Mar 2023 | 10/03/2023) Stadionul... De două ori partida dintre cele două s-a încheiat la egalitate. 30. 04. Partea secundă a început în aceeași cadență, iar Ianis Stoica a ratat din nou. În minutul 47, Tamm, intrat la pauză, a deschis scorul, numai că peste nici 10 minute, oltenii au primit un penalty cu ajutorul VAR-ului, iar Compagno a transformat lovitura de pedeapsă. Olaru a avut și el apoi o oportunitate, iar Cordea nu a nimerit poarta. Octavian Popescu a făcut și el o fază superbă, cu un dribling de efect în careu, dar nu a reușit să înscrie. Pe final, șutul lui Marquet a fost respins de Târnovanu de sub transversală, iar Cordea a ratat și el pe final. Același Coman a avut apoi a doua bară, singur cu portarul, iar FCSB - U Craiova 1948 s-a terminat 1-1. VIDEO cu rezumatul meciului FCSB - U Craiova 1948 1-1:Știrea inițială:FCSB o întâlnește pe U Craiova 1948 într-un meci din etapa a 3-a a Superligii care va începe duminică și se va termina luni. LIVE VIDEO | Oţelul Galati – UTA Arad, vineri, de la 18:30, 14 iul. 2023 — VIDEO | Oţelul Galati – UTA Arad 1-1 (Al. Pop 62 / R.Pop 45+4), în direct, pe Prima Sport 2. Echipele de start: Oţelul: R. Stoian - A. Rus ... Este pasionat în special de fotbal, handbal și tenis. Cum arată ultimele cinci confruntări dintre FCSB și Universitatea Craiova | Sport. roData publicarii: Sambata 02 Septembrie 2023, 17:56 Data actualizarii: Sambata 02 Septembrie 2023, 17:55 Cele două cluburi își vor da întâlnire sâmbătă pe stadionul „Steaua” din Ghencea. Arena Națională, locul în care FCSB își desfășoară meciurile de acasă e ocupat, din cauza faptului că pe cel mai mare stadion al țării se organizează un eveniment în această perioadă. Cum arată ultimele cinci confruntări dintre FCSB și Universitatea Craiova În ultimele cinci meciuri dintre FCSB și Universitatea Craiova, gruparea roș-albastră a câștigat de două ori, în timp ce oltenii o singură dată. FCSB vs Rapid Bucureşti în direct 2022 5 noiembrie 2023 Astă acum 7 zile — acum 6 zile — acum 24 de ore — CFR 1907 CLUJ; SC OTELUL GALATI; DINAMO BUCURESTI; FCU 1948 CRAIOVA · FC [CEAS###] FCSB vs Universitatea... Florinel Coman a avut două bare După debutul cu victorie pe banca FCSB-ului, 4-2 cu Saburtalo, în Conference League, Nicolae Dică a obținut o remiză cu oltenii antrenați de Marius Croitoru, care a stat în tribună, din cauza unei suspendări. Meciul a început furtunos, cu o ocazie a FCSB-ului, urmată imediat de replica oltenilor, dar Târnovanu a fost la post. Site oficial UTA Arad Site oficial UTA Arad cu ultimele știri, toate informațile despre stadionul "Francisc Neuman", echipă, jucători, meciuri și poți achiziționa bilete sau ... UTA Arad vs Oțelul în direct online 13 noiembrie 2023 Sport acum 4 minute — UTA Arad vs Oțelul în direct online 13 noiembrie 2023 Sport TV În direct. Fotbal, Superliga, etapa a 16-a: FCSB – F.C. U Craiova 1948 . 2023: Universitatea Craiova - FCSB 1-2 Au marcat: Andrea Compagno (FCSB), Deian Sorescu (FCSB), Elvir Koljic (Universitatea Craiova) 18. 2023: FCSB - Universitatea Craiova 1-1 Au marcat: Jovan Markovic (Universitatea Craiova), Malcom Edjouma (FCSB) 19. 02. 2023: FCSB - Universitatea Craiova 1-1 Au marcat: Malcom Edjouma (FCSB), Iulian Cristea A. Achim – G. FINAL: FC U Craiova – FCSB 0-2 Min. 90+4: Final de meci la Craiova! Min. 89: Dublă schimbare la FCSB: ies Olaru și Cordea, intră Coman și Nikolov. Min. 83: Schimbare la FC U Craiova: iese Baeten accidentat, intră Blănuță. 80: Schimbare la FCSB: iese Octavian Popescu, intră Malcom Edjouma. 56: Schimbare la FCSB: iese Omrani, intră Miculescu. [[Vezi online<<<<]] U Craiova 1948 vs FCSB în direct 2022 13 nov. 2022 — · 13 Kas 2022. [[Vezi online<<<<]] U Craiova 1948 vs FCSB în direct 2022 13 noiembrie 2022. Primul gol al sezonului 2022/23 din Superliga! Rareș Pop 14 iul. 2023 — Primul gol al sezonului 2022/23 din Superliga! Rareș Pop reușește să înscrie o bijuterie; Oțelul Galați - UTA Arad, înainte de meciul direct. A urmat apoi lobul lui Coman, parat spectaculos de Popa, iar la cealaltă poartă, Bauza a ratat singur cu portarul. Târnovanu s-a remarcat apoi la lovitura de cap a lui Compagno, iar peste câteva minute, același atacant a fost blocat de Dawa. Ianis Stoica a irosit apoi o șansă, după o ieșire pe sub minge a portarului. FCSB - U Craiova 1948 1-1. Meci electrizant, cu ocazii "la minut". Florinel Coman a avut două bare31. 07. 2022, 23:59 SuperLiga: Univ. Craiova - Dinamo, duminică, 16:00, DGS 1 SuperLiga: FCSB - FCU Craiova, duminică, 21:00, DGS 1 FCSB - U Craiova 1948 s-a terminat 1-1, în etapa a treia din Superliga, după un meci superb, cu ocazii "la minut". [Priveste in direct<<<<] FCSB vs U Craiova în direct 2022 12acum 7 zile — acum 6 zile — acum 24 de ore — CFR 1907 CLUJ; SC OTELUL GALATI; DINAMO BUCURESTI; FCU 1948 CRAIOVA · FC... [CEAS###] FCSB vs Universitatea... Zalău vs U Craiova în direct 1 noiembrie 2023 31 oct. 2023 — 18 oct. 2023 — 00 Universitatea Craiova - Petrolul Ploiești Ora 21. 00 FCSB - FC (((SPORT TV##))) Zalău vs Oțelul în direct 2022 26 17... ((TRANSMITERE LIVE<<)) FCSB vs Universitatea Cluj în 2 oct. 2023 — (TRANSMITERE LIVE<<)) FCSB vs Universitatea Cluj în direct 02/10/2023 acum 9 ore — REWIND | FCSB a fost primul adversar pe care l-am... [[SPORT<<<<]] UTA Arad vs Oțelul în direct 2022 13.11.2023 2 acum 24 de minute — VÎÎ FC BOTOSANI 12 Oțelul Galați – UTA Arad 1-1, ... Gazeta Sporturilor - GSP - ultimele stiri din sport, rezultate live UTA Arad-Oțelul Galați. Digi 1, Orange, Prima Sport. 22:00, Fotbal, La Liga 2 CM 2022; Conference League. Superliga. Liga II. Grupa A; Grupa B. Premier League. Aceasta nu își poate face datoria, așadar Iulian Călin și Andrei Constantinescu, aflați în camera VAR, nu îl pot ajuta pe Radu Petrescu”, a spus Ionuț Angheluță, comentatorul Digi Sport, înainte de startul partidei. ECHIPELE DE START: FC U Craiova: R. Popa – R. Negru, Duarte, Paramatti, Huyghebaert – Asamoah, V. Ganea, Baeten, Bahassa – A. Chițu Rezerve: Gurău – Zanfir, R. Grigore, Al. Albu, Van Durmen, Sibide, Bauza, Blănuță, G. Iancu Antrenor: Nicolo Napoli FCSB: Târnovanu – Pantea, Dawa, Tamm, Radunovic – Olaru, Ad. Șut, Oaidă – Cordea, Omrani, Oct. Popescu Rezerve: A. Vlad – Haruț, Fl. Coman, I. Stoica, Miculescu, Edjouma, Nikolov, Bouhenna, Radaslavescu Antrenor: Mihai Pintilii Stadion de Fotbal pentru municipiul Craiova Arbitru: Petrescu Radu (Bucureşti) / A1: Grigoriu Mircea Mihail (Bucureşti), A2: Marica Mihai Marius (Bistriţa) / Arbitru VAR: Călin Iulian (Ştefăneşti), Arbitru AVAR: Constantinescu Andrei (Bucureşti) Student la Facultatea de Jurnalism și Științe ale Comunicării și tânăr de perspectivă în domeniu, și-a început cariera în anul 2021, fiind primit cu brațele deschise în cadrul familiei ProSport. [[TELEVIZIUNE IN DIRECT]=] UTA Arad vs Rapid Bucureşti 20 oct. 2023 — [TELEVIZIUNE IN DIRECT]=] UTA Arad vs Rapid Bucureşti în direct 2022 20/10/2023 8 apr. 2022 — Sâmbătă, de la 20:30, UTA Arad primeşte vizita ...