Group

Public·175 members

Ústí nad Labem Spišskí Rytieri koukněte se živě 14 listopadu 2023 Živý přenos

Live přenosy · Příspěvky · Pro trenéry. celoroční nábor. mladez@bkusti.cz. KONTAKT. basket@bkusti.cz. Sluneta banner. basketbalový klub. sluneta. Ústí nad labem.

Basketbal: Ústí n. Labem - program zápasů Spišskí Rytieri. Ústí n. Labem. ČESKONBL. 19.11. 09:00. Ústí n. Labem. Opava. EVROPA Stránka BK Ústí nad Labem - rozlosování je automaticky online ... NH Ostrava - SLUNETA Ústí nad Labem - Basketbal NH Ostrava - SLUNETA Ústí nad Labem. Basketbal - Irsko - Česko. Stopáž85 minut ŽivěL; Skryté titulkyST; Ve vysokém rozlišeníHD. Sport · Basketbal; Více… Sport ... SLUNETA Ústí nad Labem Součástí VIP vstupenky je exklusivní catering podávaný po celou dobu akce, včetně no-limit konzumace vybraných alko/nealko nápojů. +1 500 Kč. 0. SLUNETA Ústí nad Labem: Úvod Live přenosy · Příspěvky · Pro trenéry. celoroční nábor. mladez@bkusti.cz. KONTAKT. basket@bkusti.cz. Sluneta banner. basketbalový klub. sluneta. Ústí nad labem. 10. 2023Druhou polovinu základní části začínáme na palubovce Kolína Je to až k nevíře, ale základní část Kooperativa NBL se... 09. 2023První prohra v Alpe Adria Cupu Ve středu měla SLUNETA na programu dlouhou cestu do rakouského Kapfenbergu k druhému... 07. 2023Ve středu nás čeká další utkání Alpe Adria Cupu, tentokrát venkovní Po volném víkendu pokračuje sluneťácká tour po hřištích... 01. 2023Maverick vlétl do sršního hnízda a dovedl Pandy k další výhře V rámci 10. kola Kooperativa NBL měla před sebou SLUNETA velkou výzvu,... 31. 10. STUDIO BASKETBAL: BK KVIS Pardubice - SLUNETA Ústí STUDIO BASKETBAL: BK KVIS Pardubice - SLUNETA Ústí nad Labem · Datum utkání: 29. 1. 2022 17:00 · Soutěž: Basketbal, Kooperativa NBL, Muži · Sezóna: 2021/2022. Spišskí Rytieri | Přehled Stránka Spišskí Rytieri na Livesportu přináší livescore, výsledky, program zápasů, tabulky a detaily zápasů. Úvod | SLUNETA Ústí nad LabemFANZONE Média Fotogalerie Fanshop Vstupenky Sluneta TV Facebook Live přenosy Příspěvky Pro trenéry celoroční nábormladez@bkusti. cz KONTAKTbasket@bkusti. cz Úvod O klubu Kontakt Vedení klubu Historie Odkazy Archív Pro akcionáře Kontakty trenéři Muži MUŽI "A" MUŽI "B" SLUNETA USK Ústí n. L. Mládež Týmy Junioři U19 Kadeti U17 Kadeti U17 B U15 U14 U13 U12 U11 Přípravka Haly Dívky Projekty SC SLUNETA Patron SN-CZ 2014-2020 Venkovní hřiště Sportování v MŠ Partneři basketbalový klub Aktuality starší aktuality V úterý nás čeká další venkovní utkání AAC 13. 11. 2023 11. 2023Pandy nevyzrály na Medvědy ani na druhý pokus Čas neúprosně letí a základní část Kooperativa NBL se... BK Ústí nad Labem - Basketbal, Česko Stránka tímu BK Ústí nad Labem na Flashscore.sk ponúka livescore službu, výsledky, plán zápasov a detaily stretnutí. BK Ústí nad Labem livescore, výsledky, plán zápasov, Spišskí Rytieri - Ústí nad Labem naživo | Basketbal, ČeskoNápoveda: Nachádzate sa na stránke BK Ústí nad Labem livescore v sekcii Basketbal/Česko. Flashscore. sk ponúkajú pre tím BK Ústí nad Labem livescore službu s konečnými a priebežnými výsledkami, tabuľkami a detailami stretnutí. Okrem výsledkov tímu BK Ústí nad Labem môžete na Flashscore. sk sledovať cez 150 basketbalových súťaží z viac ako 30 krajín z celého sveta. Stačí kliknúť na názov krajiny z ľavom menu a vybrať si preferovanú súťaž (ligové súťaže, národné poháre a iné turnaje). Livescore služba pre tím BK Ústí nad Labem je aktualizovaná automaticky. NH Ostrava - SLUNETA Ústí nad Labem - Basketbal | Česká televizeObsah díluKooperativa NBLVyrobeno 2021Země původuČeskoŽivěSkryté titulkyVe vysokém rozlišeníSportBasketbalStopáž85 minutDalší dílIrsko - ČeskoPřehled dílůPouze s přehratelným videemVyhledat dílStopáž115 minutŘecko - ČeskoKvalifikační utkání na Mistrovství Evropy v basketbalu žen 202513. 11. 2023 na ČT sportStopáž100 minutŘecko - ČeskoKvalifikační utkání na Mistrovství Evropy v basketbalu žen 202512. 2023 na ČT sportStopáž120 minutŘecko - ČeskoKvalifikační utkání na Mistrovství Evropy v basketbalu žen 2025 (celý přenos)12. 2023 na iVysíláníStopáž114 minutBasket Brno – USK PrahaKooperativa NBL11. 2023 na iVysíláníStopáž135 minutČesko - NěmeckoKvalifikační utkání na Mistrovství Evropy v basketbalu žen 20259. 2023 na ČT sportStopáž163 minutERA Basketball Nymburk - Bahcesehir CollegeFIBA Europe Cup8. 2023 na iVysíláníStopáž132 minutBK KVIS Pardubice – BK OpavaKooperativa NBL8. Spišskí Rytieri livescore, výsledky, program zápasů, Spišskí Rytieri - Ústí nad Labem live | Basketbal, SlovenskoNápověda: Jste na stránce Spišskí Rytieri - výsledky v sekci Basketbal/Slovensko. Livesport nabízí pro Spišskí Rytieri livescore, konečné a průběžné výsledky, tabulky a detaily zápasů. Kromě výsledků týmu Spišskí Rytieri můžete na Livesportu sledovat více než 150 basketbalových soutěží z více než 30 zemí na celém světě. V levém menu klikněte na název země a vyberte si požadovanou soutěž (ligu, pohár nebo turnaj). Stránka Spišskí Rytieri je automaticky online aktualizovaná. Basketbal: Ústí nad Labem - program zápasůNápověda: Jste na stránce Ústí nad Labem - rozlosování v sekci Basketbal/Česko. Na Livesportu najdete pro tým Ústí nad Labem rozlosování, program zápasů na celou sezónu, výsledky, tabulky i detaily zápasů. Kromě týmu Ústí nad Labem můžete na Livesportu sledovat přes 5000 soutěží z více než 30 sportů na celém světě. Stránka BK Ústí nad Labem - rozlosování je automaticky online aktualizovaná. BK Opava - SLUNETA Ústí nad Labem - Basketbal BK Opava - SLUNETA Ústí nad Labem. Basketbal - SBŠ Ostrava - KARA Trutnov. Stopáž ŽivěL; Skryté titulkyST; Ve vysokém rozlišeníHD. Sport · Basketbal; Více…