top of page

Group

Public·175 members

Tiesiogiai: Nevėžis Pieno Žvaigždės 13 lapkričio 2023 Srautinis perdavimas

2023-10-12 — Kėdainių „Nevėžis-Optibet“ (1-0) namų arenoje 112:107 (37:23, 24:23, 29:31, 22:30) nugalėjo Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (0-1). Abi komandos ...

„Liverpool“ namuose sutriuškino „Brentford“ futbolininkus | Sportas. lt„Liverpool“ Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 3:0 sutriuškino „Brentford“ futbolininkus ir į sąskaitą įsirašė tris taškus. Cody Gakpo 4-ąją minutę atliko smūgį iš tolimesnės distancijos, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė Markas Flekkenas. „Nevėžio“ šėlsmas: nesuvokiamas metimas ir pervažiuotos „Pieno žvaigždės“Aa A + A - Atstatyti Pranešti klaidą Rungtynių momentu tapo neįtikėtinas Timo Lambrechto metimas su pirmojo kėlinio sirena. Legionierius metė iš savo aikštės pusės, kamuolys atsitrenkė į lentos viršų, aukštai atšoko, tačiau galiausiai krito į krepšį. Ideas and Suggestions | MAES: Latinos in Eng prieš 4 dienas — Šiauliai Nevėžis siandien tiesiogiai 19 spalio 2023 TiesiogiŠiaulių Šiauliai, Baltijos televizija, 12 d. 19:30 · Pasvalio Pieno žvaigždės ... Betsafe–LKL čempionatas. „Rytas“ - „Nevėžis“ „Nevėžis“ - „Pieno žvaigždės“. 2 val. 30 min. Betsafe–LKL čempionatas. 2019 Tiesiogiai · Naujienos · TV programa · Serialai · Anonsai. ©2011 - 2023. Laisvas ... Tvarkaraštis - Rezultatai 10-01, Kauno Žalgiris, Pasvalio Pieno žvaigždės ; 10-08 · Pasvalio Pieno žvaigždės, Jonavos CBet ; 10-12, Kėdainių Nevėžis-Optibet, Pasvalio Pieno žvaigždės ; 10- ... Kėdainių komanda pirmą sezono pergalę pasiekė taškų 2023-10-12 — Kėdainių „Nevėžis-Optibet“ (1-0) namų arenoje 112:107 (37:23, 24:23, 29:31, 22:30) nugalėjo Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (0-1). Abi komandos ... Ethano Pinnocko 5-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir šio susitikimo rezultatas išliko nepakitęs. Darwinas Nunezas du kartus iš eilės pasiuntė kamuolį į vartus, tačiau abu kartus po VAR peržiūros buvo užfiksuota nuošalė ir pasižymėti nepavyko. Vienam prieš vartininką atsidūrusiam Bryanui Mbeumo 32-ąją minutę nepavyko nukreipti kamuolio į varžovų vartus. Mohamedas Salah 39-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Liverpool“ šiame susitikime į priekį 1:0. Mathias Jensenas 50-ąją minutę baudos smūgio metu pasiuntė kamuolį vartų link, tačiau vartininkas sėkmingai jį atrėmė. M. S2015E84: LKL. „Pieno žvaigždės“ - „Nevėžis“ | TV3 Play 3:20:55Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionato rungtynės. Pasvalio „Pieno žvaigždės“ - Kėdainių „Nevėžis“.TV3 Play · 2022-06-27