top of page

Group

Public·208 members

[{$TV tiešraide$}]Polija pret Latviju tiešraide 21.11.23


Spēle Polija un Latvija tiks aizvadīta Varsovijas Nacionālajā stadionā, Varsovijā, Polijā. Spēles sākums ir paredzēts plkst. 14:45 ET.

🔴⚽Polija vs Latvija tiešraidē

Uzmanieties no šī spēlētāja no Polijas:

Šajā mačā skatāmais spēlētājs būs Polija un Barcelona ikoniskais centra uzbrucējs Roberts Levandoski. Polijas uzbrucējs vienmēr ir slēpts apdraudējums laukumā neatkarīgi no tā, vai viņam ir vai nav bumba savā kontrolē, tāpēc pretinieku aizsargiem vienmēr jābūt modriem, jo ​​Roberts Levandoski zina, kā izslīdēt starp aizsardzības līnijām, lai netiktu atzīmēts un gūtu vārtus savai komandai. galvenie momenti.


Polijas galīgais sastāvs:

V. Ščesnijs; J. Bednareks, P. Bočņevičs, J. Kiviors; P. Frankovskis, B. Sliss, J. Pjotrovskis, D. Šimanskis, N. Zaļevskis; R. Levandoski, K. Šviderskis.


Uzmanies no šī latviešu spēlētāja:

Šajā mačā skatāmais spēlētājs būs Latvijas ikoniskais centra uzbrucējs Roberts Uldriķis. Latvijas uzbrucējs vienmēr ir slēpts apdraudējums laukuma iekšpusē, neatkarīgi no tā, vai viņam ir vai nav bumba, tāpēc pretinieku aizsardzībai vienmēr jābūt uz pirksta, jo Roberts Uldriķis zina, kā izslīdēt cauri aizsardzības līnijām, lai netiktu atzīmēts un gūtu vārtus savas valsts labā. komanda.


Latvijas pēdējais sastāvs:

R. Ozols; R. Savaļnieks, A. Černommordijis, D. Balodis, A.Čigaņiķis; K. Tobers, A. Savaļjevs; A. Jaunzems, J. Ikaunieks, E. Daskevics; R. Uldriķis.


Head to Head

Polija un Latvija kopā ir tikušās 15 reizes (11 poļu uzvaras, 2 neizšķirti, 2 latviešu uzvaras), kur svari ir nosvērti poļu virzienā. Vārtu ziņā 40 ir gūti Polijas un 15 Latvijas labā. Viņu pēdējais duelis aizsākās Euro 2020 kvalifikācijas turnīrā, kurā Polija viesu statusā ar 0:3 pārspēja Latviju.


Laiks starptautiskajiem dueļiem

Katru novembri fani visā pasaulē ar nepacietību gaida FIFA Pasaules kausa datumus — periodu, kad nacionālās komandas pulcējas aizraujošām draudzības un kvalifikācijas spēlēm. Šis klusums vietējās līgās sniedz komandām lielisku iespēju parādīt savu talantu un meklēt starptautisku slavu, kā arī komandām ir iespēja precizēt savu taktiku un spēlētājus, septembra FIFA datums ir arī izstāde daudzsološiem jauniešiem. spēlētāji vēlas nopelnīt vietu starptautiskajā arēnā.


Polija vs Latvija tiešraide

Polija vs Latvija tiešraidē

Tiešraides spēle Polija vs Latvija

Polija vs Latvija tiešraidē šodien

Polija vs Latvija tiešraide

Polija - Latvija mačs

Polijas un Latvijas spēles

Polija vs Latvija šodien tiešraidē

Šodien spēle Polija vs Latvija

Polijas un Latvijas rezultāts

Polija vs Latvija rezultāts

About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

 • Kris Avalon
 • Darren Mueller
  Darren Mueller
 • Snake Boon
  Snake Boon
 • Ba Cong
  Ba Cong
 • ambla bulanns
  ambla bulanns
bottom of page