top of page

Group

Public·175 members

Kosova U19 Sllovakia U19 transmetim i drejtpërdrejtë 15 nëntor 2023 Transmetim i drejtpërdrejtë


10 orë më parë — Futbollistet e Kosovës U19 e kanë humbur ndeshjen vendimtare për ta fituar Grupin 3 të Ligës B për kualifikim në Evropianin 2024 që do të ...


Anglia U17 Kosova U17 transmetim i drejtpërdrejtë 06/11 6 nën 2023 — (ONLINE@@) Shqipëria U21 Rumania U21 drejtpërdrejt 12 sht 2023 — Kosova Rumania transmetim i drejtpërdrejtë. (Sporti [TRANSMETIM (U17, U19 dhe ... RugbyPass - Aplikacionet në Google PlayRugbyPass është destinacioni kryesor për adhuruesit e regbit në të gjithë globin, me lajmet, analizat, shfaqjet, pikat kryesore, podkastet, dokumentarët, ndeshjet drejtpërdrejt dhe statistikat e lojtarëve, burimet e drejtpërdrejta të blogjeve, renditjet e lojtarëve dhe ekipeve dhe në disa territore transmetimi i drejtpërdrejtë i Turnetë më të mëdha të botës në regbi të gjitha në HD! Karakteristikat e mbështetjes Chromecast për televizorin tuaj. Hajdari, i ka kërkuar zyrtarit të UEFAs që të ishte sa më i drejtpërdrejtë, me qëllim që edhe bashkëpunimi i mundshëm, i ardhshëm, të ishte më rezultativ. Në këtë këndvështrim, Teodoridhis ka pohuar se Shqipëria aktualisht është në vend të parë në Europë sa u përket dyshimeve për trukime ndeshjesh, duke lënë pas vende si Moldavia, Armenia, Bullgaria, Greqia etj. Kosovo U19 unterliegt einer deutlichen Niederlage gegen 10 orë më parë — Futbollistet e Kosovës U19 e kanë humbur ndeshjen vendimtare për ta fituar Grupin 3 të Ligës B për kualifikim në Evropianin 2024 që do të ... Slovakia-Kosovo | Under-19 Futsal EURO 2023 Slovakia vs Kosovo: All the latest UEFA European Under-19 Futsal Championship 2023 Main round match information including stats, form, history, and more. 09 5 ditë më parë — 7 shtato [TV]] Republika Çeke Shqipëria drejtpërdrejt falas 7 shtator 2023 ((HD live##)) Kosova Rumania transmetim iKosova nikoqire e konferencës së Vullnetarizmit Edukativ për Evropën Qendrore dhe LindorePrishtinë, 26 nëntor - Organizata Kosovare për Talent dhe Arsim “TOKA”, së bashku me partnerë nga Argjentina, Rumania, Sllovakia, Shqipëria, Mali i Zi, Serbia dhe Bosnja dhe Hercegovina, do të organizojnë për herë të parë në Kosovë, Konferencën Rajonale për Vullnetarizmin Edukativ, me datën 10 dhjetor, në Prizren. Konferenca do të transmetohet drejtpërdrejtë nëpërmjet Livestream në Facebook në faqen zyrtare të “TOKAs” dhe është e hapur për të gjithë të interesuarit. Konferenca poashtu do t’u jap mundësinë mësimdhënësve të cilët nuk janë pjesë e programit që të mësojnë më shumë rreth metodave më të reja në fushën e edukimit, të njoftohen më mundësitë për të aplikuar për t’u bërë pjesë e programit ndërkombëtar të “Vullnetarizmit Edukativ”, dhe të mund të garojnë me projektet e tyre vullnetare për “Çmimin Rajonal të Vullnetarizmit Edukativ - Edicioni 3”, mundësi kjo e cila hapet vetëm një herë brenda vitit. Kosova U19 Sllovenia U19 2022 14/11/2023 23 orë më parë — Kosova U19 Sllovenia U19 transmetim i drejtpërdrejtë 14 Kosova U19 Sllovenia U19 Sllovakia Grupi A7: Norvegjia, Italia, Polonia, Azerbajxhani ... dhe deri te përballjet që zhvillojnë kombëtaret e moshave (U17, U19 dhe U21). Nga ana tjetër, përfaqësuesit e Prokurorisë, z. Hajdari dhe z. Xholi, kanë pritur me interes dhe i kanë garantuar zyrtarit të UEFA-s se do të merrnin në konsideratë dhe në shqyrtim, duke hetuar me themel çdo sinjalizim që do vinte nga qeveria e futbollit europian, duke vënë në dispozicion të gjitha kapacitetet njerëzore që disponon aktualisht institucioni i akuzës në vend. Kujtojmë që edhe më parë UEFA pat lëshuar sinjale nëpërmjet raporteve që dërgoi në Federatën Shqiptare të Futbollit për ndeshjet e dyshuara si të trukuara, duke e renditur kampionatin shqiptar ndër më problematikët për fiksim rezultatesh. Ndonëse në dalje nga institucioni i akuzës, vetë Teodoridhis nuk preferoi që ta shikonte futbollin shqiptar si të tillë, sipas informacioneve në takim palët “kanë harruar” diplomacinë, duke kërkuar një bashkëpunim të menjëhershëm. Pjesë e shortit janë edhe Kosova e Shqipëria. Shortin mund ta ndiqni drejtpërdrejt këtu (Lajmi do të përditësohet në kohë reale). GRUPI A: Portugalia, Serbia, Irlanda, Luksemburgu, Azerbajxhani. GRUPI B: Spanja, Suedia, Greqia, Gjeorgjia, Kosova. Qatar 2022 - shorti i grupeve kualifikuese LIVE 7 dhj 2020 — Pjesë e shortit janë edhe Kosova e Shqipëria. Shortin mund ta ndiqni drejtpërdrejt këtu (Lajmi do të përditësohet në kohëNdeshjet në grupe do zhvillohen midis marsit 2023 dhe tetorit 2024, të ndjekura nga play off-et në nëntor 2024 përpara turneut final në verën së 2025. Nëntë fituesit e grupeve dhe tre nënkampionët më të mirë (pa llogaritur rezultatet ndaj skuadrave të vendit të gjashtë) do të kualifikohen drejtpërdrejt në turneun final në verën e 2025 së bashku me Sllovakinë mikpritëse. Ju lutemi referojuni listës së vendeve më poshtë për të parë se cilat turne janë në dispozicion në vendndodhjen tuaj. NB Kërkohet një pajtim në RugbyPass për të parë përmbajtjen. ĐỒNG THUẬN OKR TRÊN MỘT TRANG GIẤY ©️ (Jetoni! ) Kosova Rumania transmetim i drejtpërdrejtë 16 qershor 2023 MD: Personat që fshihen në Kosovë dhe nga Kosova Ministria e Drejtësisë e QeverisëTë gjitha lojërat qëndrojnë në arkiv deri në sezonin vijues, në mënyrë që të mund të shikoni një përsëritje të plotë ose skena kryesore të zgjatura sa herë që dëshironi, sa herë që dëshironi. Lajme Eurobasket Shqipëria me humbje nga Rumania, eliminohet definitivisht TRANSMETIMI ONLINE DREJTPËRDREJTË Kosova-Zvicra, transmetimi direkt((SHIKONI DREJTPËRDREJT! )) Shqipëria Polonia drejtpërdrejt l 2 ditë më parë — [[transmetim i drejtpërdrejtë<<]] Kosova Zvicra 2022 9 shtat 3 orë më parë — Kosova U21 mposhtet nga Polonia 08/09/23 @ 22:10 AMIR(SHIKO TV@@) Republika Çeke Shqipëria shiko live 07. [[transmetim!!]] Kosova U19 Sllovenia U19 2022 14 nëntor 21 orë më parë — [transmetim!!]] Kosova U19 Sllovenia U19 2022 14 nëntor 2023 Kosovo. Playing now. 0 0 0. Group 8 Live now. P. +/-. Pts. Greece. Playing now. (((sport tv##))) Polonia U21 Kosova U21 drejtpërdrejt 8 shta Train The Teacher Train The Teacher 3 ditë më parë — 3 ditë më parë U21 Kosova U21 transmetim i drejtpërdrejtë 8 shtator 2023 Romania U21 [TRANSMETIM<<] Armenia U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt live(TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË<<<) Rumania 2 orë më parë — (TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË<<<) Rumania Kosova transmetim i ((Transmeto<<)) Polonia U21 Kosova U21 drejtpërdrejt Train The Teacher Train The Teacher[online] Shqipëria Polonia transmetim i drejtpërdrejtë 2022 2 ditë më parë — Transmetimin e të drejtave të Kampionatit Europian në Shqipëri e ka transmetim i drejtpërdrejtë 2022 19 qershor Polonia U21Rreth orës 11:15 të ditës së djeshme, ky i fundit është takuar me kryeprokurorin e Apelit dhe një nga zërat më kumbues kundër trukimit të ndeshjeve, Shkëlqim Hajdari, si dhe drejtorin e Hetimit, Adnan Xholi. Turqia U19 Shqipëria U19 transmetim i drejtpërdrejtë 14 teto 13 tet 2023 — Kosova U21 drejtpërdrejt live Finlanda U21 Shqipëria U21 transmetim i KOSOVA U19 - SLLOVAKIA U19. Kosova U19 vs. Sllovakia U19 ... Shqipëria U-21 'peshkon' Zvicrën dhe Rumaninë, hidhet shorti për Europianin 2025 - Shqiptarja. Mbulimi në Zonat 1, 2 dhe 10 përfshin çdo lojë drejtpërdrejt dhe sipas kërkesës nga Kampionati i Gjashtë Kombeve 2021, Premiera e Gallagher dhe Guinness PRO14. Zona 1: Singapori, Hong Kong. Zona 2: Tajlanda, India, Koreja e Jugut, Tajvani, Vietnami dhe Malajzia. (Sporti***) Polonia U21 Kosova U21 transmetim i drejtpërdrej completeathletic. Sakaq, duhet nënvizuar se në asnjë moment nuk është përmendur Kombëtarja e madhe, pra dyshimet për trukime nga ana e UEFA-s, sa i përket Shqipërisë, i shpëton aktualisht vetëm skuadra që drejtohet nga De Biazi. (((transmetim i drejtpërdrejtë*))) Armenia U21 Shqipëria U21Kombëtarja U21 e Kosovës do të luajë në një grup me Gjermaninë,... gjashtat) do të kualifikohen drejtpërdrejt për Kampionatin Evropian të verës së 2025-s,... Armenia U21 live scores, results, fixtures, Armenia U21 v Albania U21 live | Football, EuropeHELP: You are on Armenia U21 live scores page in Football/Europe section. Flashscore. com offers Armenia U21 livescore, final and partial results, standings and match details (goal scorers, red cards, odds comparison, …). [TRANSMETIM@] Shqipëria U21 Rumania U21 transmetim i (((sport tv##))) Polonia U21 Kosova U21 drejtpërdrejt 8 shta 3 ditë


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
bottom of page