top of page

Group

Public·211 members

UTA Arad vs Oțelul în direct live 13.11.2023

20 oct. 2023 — (TRANSMITERE LIVE!)) UTA Arad vs Rapid în direct live 20.10.2023 acum 11 ore — ORADEA. Vineri, 20 octombrie 2023, începând cu ora 21:00, ...

Livesport: Oţelul Galaţi - rezultate, program meciuri, FC UTA Arad - Oţelul Galaţi liveRezultate și program Oţelul Galaţi pe Livesport. com. Această pagină este despre Oţelul Galaţi, (Fotbal/România). Dacă ați căutat rezultatele unei alte echipe cu numele Oţelul Galaţi, vă rugăm selectați sportul din meniul de sus sau categoria (țara) din stânga. UTA Arad vs Dinamo București în direct 2022 6 noiembrie acum 7 zile — Tichete pentru UTA – Dinamo București din cadrul etapei a 15-a a Superligii UTA Arad a fost în direct. 4z · 󰟠. 󰟝. LIVE | Băieții ... LIVE VIDEO | Oţelul Galati – UTA Arad, vineri, de la 18:30, în direct, pe Prima Sport 2 şi online pe platforma PrimaPlay. Echipa lui Dorinel Munteanu deschide noul sezon din Superligămail-share icon Email Oţelul Galaţi a încheiat la egalitate pe teren propriu, scor 1-1, cu formaţia UTA Arad, în primul meci al noului sezon din Superligă. Moldovenii au ratat un penalty, prin Cisotti. La Galaţi, arădenii au avut prima ocazie, o bară a lui Fabry, în minutul 3, şi chiar au deschis scorul, în finalul primei reprize, atunci când, în minutul 45+6, Rareş Pop a şutat de la 18 metri şi a înscris imparabil. Egalarea a venit în minutul 62, la o pătrundere a lui Alexandru Pop care, excelent servit în careu de Teles, a finalizat cu un şut puternic din careu. Oţelul a primit un penalti în minutul 72, când Isac a comis henţ în careu, însă Cisotti a executat slab şi portarul arădenilor, Iacob, a apărat lovitura de pedeapsă. Gazdele au mai avut o ratare uriaşă în minutul 87, când Cârjan a trimis peste poartă din poziţie centrală. Meciul s-a încheiat la egalitate, 1-1, un start cu stângul pentru echipa gălăţeană, nou promovată în prima ligă. VIDEO | Oţelul Galati – UTA Arad 1-1 (Al. Pop 62 / R. Pop 45+4), în direct, pe Prima Sport 2. Echipele de start: Oţelul: R. Stoian - A. Rus, Yabre, Lopez, Zhelev - Pereira, I. Neagu, Cisotti - Al. Pop, Fatai, A. Ursu UTA: Fl. Live | Radio România Actualitați În direct. Fotbal, Superliga, etapa a 16-a: FCSB – F.C. U Craiova 1948 Ascultă live Radio România Arad FM. Acum live. Radio Chişinău. Radio Chişinău. Gazeta Sporturilor - GSP - ultimele stiri din sport, rezultate live V; S; D. Oră, Competiție / Post TV. 17:30, Fotbal, Liga 2. Steaua-Csikszereda. Digi 1 UTA Arad-Oțelul Galați. Digi 1, Orange, Prima Sport. 22:00, Fotbal, La ... Oţelul Galaţi vs UTA Arad în direct scor,predicție() Oţelul Galaţi vs UTA Arad scor live (și flux video live online) începe pe 2023/07/14 la 08:30:00 ora UTC în Liga 1. Aici pe Oţelul Galaţi vs UTA Arad scoruri ... Iacob - Roganovic, Benga, Markov, Abeid - Carp, C. Mihai - R. Pop, Fabry, Dumitraşcu - Cooper Minutul 90+5: Fluier final! Se termină 0-0. Minutul 87: Markov este depăşit uşor de Cârjan, care rămâne singur cu portarul, dar nu înscrie. Minutul 76: Centralul dictează penalty, după ce Isac a atins mingea cu mâna în careu. Iacob anticipează şi respinge cu piciorul lovitura de pedeapsă executată de Ciotti, care a tras pe centru. Minutul 62: GOL Oţelul! Alexandru Pop se descurcă excelent în careu şi trimite un şut în forţă. Minutul 56: Bodişteanu este aproape de a egala, dar trage pe lângă poartă. Minutul 45+6: Pauză! Scorul este 1-0 pentru UTA! Minutul 45+5: GOL UTA! Rareş Pop marchează cu un şut superb de la distanţă, care s-a dus în stânga portarului Stoican. Prediction and Picks for UTA Arad vs Otelul Football 13 acum 1 zi — H2H Stats and Previous Results. The direct confrontation record of Uta Arad versus ASC Otelul Galati reveals that Uta Arad won 0 times, ASC ... LIVE VIDEO | Oţelul Galati – UTA Arad, vineri, de la 18:30, 14 iul. 2023 — VIDEO | Oţelul Galati – UTA Arad 1-1 (Al. Pop 62 / R.Pop 45+4), în direct, pe Prima Sport 2. Echipele de start: Oţelul: R. Stoian - A. Rus ... Începe returul în Superliga: UTA înfruntă Oțelul la Sibiu! acum 3 zile — Ora 20.30 UTA Arad – SC Oțelul Galați. Partidele vor fi transmise în direct de DIGI SPORT, PRIMA SPORT și ORANGE SPORT. Clasament. Facebook ... ((TRANSMITERE LIVE!)) UTA Arad vs Rapid în direct 20 oct. 2023 — (TRANSMITERE LIVE!)) UTA Arad vs Rapid în direct live 20.10.2023 acum 11 ore — ORADEA. Vineri, 20 octombrie 2023, începând cu ora 21:00, ...