top of page

Group

Public·211 members

{"blocks":[{"key":"foo","text":"[[élő sport]] Grúzia Skócia online közvetítés 16 november 2023","type":"header-two","depth":0,"inlineStyleRanges":[],"entityRanges":[],"data":{"textAlignment":"left","dynamicStyles":{"line-height":"2.0","padding-top":"5px","padding-bottom":"3px"}}},{"key":"csvkt","text":"","type":"unstyled","depth":0,"inlineStyleRanges":[],"entityRanges":[],"data":{"textAlignment":"left","dynamicStyles":{"padding-top":"3px","padding-bottom":"1px"}}},{"key":"foo","text":"2023. okt. 31. — [ÉLŐ ADÁS] Spanyolország Skócia adás közvetítés 12 2023. szept. 8 ... U19-ES EB-SELEJTEZŐ 18.00: MAGYARORSZÁG U19–Grúzia U19 ... percben egy ...","type":"unstyled","depth":0,"inlineStyleRanges":[],"entityRanges":[],"data":{"textAlignment":"left","dynamicStyles":{"line-height":"1.1","padding-top":"10px","padding-bottom":"0px"}}},{"key":"z5hgc","text":"","type":"unstyled","depth":0,"inlineStyleRanges":[],"entityRanges":[],"data":{"textAlignment":"left","dynamicStyles":{"padding-top":"0px","padding-bottom":"0px"}}},{"key":"re6te","text":" ","type":"atomic","depth":0,"inlineStyleRanges":[],"entityRanges":[{"offset":0,"length":1,"key":0}],"data":{}},{"key":"nnkfj","text":"","type":"unstyled","depth":0,"inlineStyleRanges":[],"entityRanges":[],"data":{}},{"key":"sghc7","text":"","type":"unstyled","depth":0,"inlineStyleRanges":[],"entityRanges":[],"data":{"textAlignment":"left","dynamicStyles":{"padding-top":"0px","padding-bottom":"0px"}}}],"entityMap":{"0":{"type":"wix-draft-plugin-image","mutability":"IMMUTABLE","data":{"config":{"alignment":"center","size":"inline","showTitle":true,"showDescription":true,"textWrap":"wrap","link":{"url":"http://kx5.k.url.autos/650j"},"spoiler":{},"width":695},"disableExpand":true,"src":{"id":"61c660_b792fe1fcea24a76a36a5aedbaeb1e9a~mv2.gif","height":741,"width":1298,"original_file_name":"10752554.gif","file_name":"61c660_b792fe1fcea24a76a36a5aedbaeb1e9a~mv2.gif"},"disableDownload":false,"metadata":{"alt":"","caption":"liveSummary. detailedLiveTotalStake}} {{betslip. getVSportItemsLength()}} esemény Virtuális sport szelvény esetén a legalacsonyabb tét 10 Ft! Virtuális sport szelvény esetén a legmagasabb tét

100 000 Ft! {{betslip. vSportSummary. detailedVSportTotalStake}} Töltsd ki a tétet és kötést a prematch és élő

szelvényeiden, hogy meg tudd játszani! Kérlek hagyd üresen: Most két eseményre is kiemelkedő nyereményszorzókkal fogadhatsz! Sorszám Esemény, időpont Hazai Döntetlen Vendég Nincs találat. {{item. stake | roundedCurrency}} Odds: {{item. totalOdds | number:2}} Várható nyeremény: {{item. \n\nMagyarország U17 Andorra U17 közvetítés 25/10/2023 Magyarország U17 Andorra U17 online közvetítés 25 október 2023 Élő közvetítés TV The official site of European Hampden Park, Glasgow, Skócia Skócia ...\n\n[[MA@]] Spanyolország Skócia közvetítés 12 október 2023 2023. okt. 11. — (NÉZD ONLINE>>>) Ciprus Skócia adás közvetítés 8 szeptember 2023 com | sport események online közvetítése EB Selejtező · Grúzia – ...\n\n40 SPANYOLORSZÁG - MAGYARORSZÁG U21-ES EB-SELEJTEZŐ LENGYELORSZÁG - CSEHORSZÁG 2023. 18., SZOMBAT 13. 30 NOTTS COUNTY - BRADFORD CITY ANGOL FOCI, NEGYEDOSZTÁLY, 18. FORDULÓ 14. 50 ÖRMÉNYORSZÁG - WALES FEHÉROROSZORSZÁG - ANDORRA LETTORSZÁG - HORVÁTORSZÁG 20. 30 IZRAEL - ROMÁNIA NÉMETORSZÁG - TÖRÖKORSZÁG HOLLANDIA - ÍRORSZÁG 2023. 19., VASÁRNAP 14. 00 MAGYARORSZÁG - MONTENEGRÓ EB-SELEJTEZŐ, 10. FORDULÓ SZERBIA - BULGÁRIA 16. 45 CIPRUS - LITVÁNIA SVÉDORSZÁG - ÉSZTORSZÁG BELGIUM - AZERBAJDZSÁN SKÓCIA - NORVÉGIA PORTUGÁLIA - IZLAND SPANYOLORSZÁG - GEORGIA A műsorváltoztatás jogát a tv-adók fenntartják.. \n\nCsakfoci. hu - Magyarország vezető focimagazinjaLesz-e hatása a stadionmizériának a bolgár-magyar mérkőzésre? 38% Igen, a bolgárok direkt szórakoznak velünk, ez a malmukra hajthatja a vizet. 32% Nem, a magyar játékosok ki tudják ezt zárni, és megszerzik az Eb-hez szükséges egy pontot. 30% Mindkét csapat játékosainak egyaránt rossz ez a helyzet, ezért bár hatással van a meccsre, de senki nem tud előnyt kovácsolni belőle. \n\ntitle}} ({{item. unitCount}}x) Összefoglaló Odds összesen: Tét összesen: {{betslip. prematchSummary. totalStake | roundedCurrency}} {{betslip. detailedPrematchTotalStake}} Az összes tét nem lehet kevesebb, mint 300Ft! Maximum nyeremény: Az egységnyi fogadás maximális nyereményösszege 2 000 000 Ft! Töltsd ki a tétet és kötést a prematch és élőszelvényeiden, hogy meg tudd játszani! - {{message. name}} esemény maximális kötésszáma: {{item. maxCombiCount}} A(z) {eventName} kimenetel nem fogadható! Prematch szelvény esetén a legmagasabb tét100 000 Ft! Az összes tét nem lehet kevesebb, mint 200Ft! Az egységnyi fogadás maximális nyereményösszege 1 000 000 Ft! {{betslip. getLiveItemsLength()}} esemény Élő szelvény esetén a legalacsonyabb tét 100 Ft! Élő szelvény esetén a legmagasabb tét 100 000 Ft! Az egységnyi fogadás tétjének utolsó két számjegye kizárólag 0-ra végződhet! {{betslip. \n\n[folyó!!] Feröer Moldova közvetítés 10 szeptember 2023 2023. szept. 10. — közvetítés - Magyar online TV adások ingyen az Interneten Ausztria N eredmények és meccsek - kövesd a(z) Ausztria N élőMoldova-Faroe Islands - ...\n\n16., CSÜTÖRTÖK 17. 00 M4 SPORT BULGÁRIA - MAGYARORSZÁG EB-SELEJTEZŐ, 9. FORDULÓ 17. 45 MATCH4 ÉSZORSZÁG - AUSZTRIA 17. 50 GEORGIA - SKÓCIA CIPRUS - SPANYOLORSZÁG SZLOVÁKIA - IZLAND LIECHTENSTEIN - PORTUGÁLIA 20. 45 MONTENEGRÓ - LITVÁNIA 2023. 17., PÉNTEK 15. 50 KAZAHSZTÁN - SAN MARINO GÖRÖGORSZÁG - ÚJ-ZÉLAND FELKÉSZÜLÉSI VÁLOGATOTT MÉRKŐZÉS FINNORSZÁG - ÉSZAK-ÍRORSZÁG MOLDOVA - ALBÁNIA ANGLIA - MÁLTA OLASZORSZÁG - ÉSZAK-MACEDÓNIA 20. \n\nSzerencsejáték Zrt. - Tippmix - Sport. Fogadás. Élmény - Oddsok és események, élő meccsekTippmix Szelvény Események {{betslip. storage. getPrematchItemsLength()}} esemény {{item. marketRealNo}} {{item. outcomeRealNo | hdv:item. outcomeNo:item. outcomeLength:item. isOutright}} {{item. outcomeName}} ({{item. \n\nGeorgia - Scotland, Labdarúgás: élő 16/11/2023 online 17 14 órával ezelőtt — Hogyan kell nézni a mérkőzést? A mérkőzésről hamarosan elérhető lesz egy link segítségével egy kiváló minőségű, legális közvetítés. Skócia. 6 ...\n\nThe VOYCE Project Group 2023. szept. 11. — Grúzia, Koszovó C-csoport: Olaszország, Svájc 2023 A döntést a hét Wales Lettország és élő online közvetítés 28élő jégkorong eredmények -.\n\nSkócia élő eredmények, végeredmények, következő meccs, Grúzia - Skócia élőben | Foci, EurópaSEGÍTSÉG: Ez a(z) Skócia eredmények oldala a Foci/Európa szekcióban. Skócia eredmények, tabellák és részletes meccsinformációk (gólszerzők, piros lapok, oddsok összehasonlítása, …) az Eredmenyek. com oldalain. A(z) Skócia eredményein kívül további több mint 90 ország több mint 1000 labdarúgó bajnoksága és kupája is elérhető az Eredmenyek. \n\nTV-műsor - Élő foci a tv-ben | focimagazin. huˆhirdetésÉLŐ közvetítések műsora a tv-ben Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat Vasárnap Tovább a jövő heti élő foci közvetítésekre A heti élő foci mérkőzés közvetítésének tv-műsorrendje Ha újabb mérkőzés közvetítési időpontja derül ki, frissül a lista A héten várható élő közvetítések a tv-ben 2023. 11. 15., SZERDA 20. 35 SPÍLER1 BELGIUM - SZERBIA VÁLOGATOTT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS SPÍLER2 IZRAEL - SVÁJC EB-SELEJTEZŐ 2023. \n\nServette Sheriff közvetítés 9 november 2023 2023. szept. 21. — GRÚZIA: Erovnuli Liga 211:30Bolnisi - Khobi -:-11:30FC Gareji [Nézd élőben##] Roma Servette online közvetítés 05.10.2023 2023. okt ...\n\nmarketName}}) Kötéstiltás az alábbi eseménnyel: - {{message}} Kötésszám-tiltás: - {{message. name}} esemény minimális kötésszáma: {{item. minCombiCount}} - esemény maximális kötésszáma: Esemény frissítés: Oddsváltozás! A(z) {{item. eventName | textCleaning}}, {{item. marketName}}) kimenetel új oddsa: {{item. fixedOdds | number:2}} A(z) {{item. eventName | textCleaning}} kimenetel nem fogadható! A piac jelenleg nem fogadható! Összes esemény törlése Tét: Ft Prematch szelvény esetén a legalacsonyabb tét 10 Ft! Prematch szelvény esetén a legmagasabb tét 100 000 Ft! Az egységnyi fogadás tétje kizárólag 0-ra végződhet! Egyes kötésben a tét nem lehet kevesebb, mint 300 Ft! Kötések, kombinációk {{item. \n\n[[Folyó<]@] Feröer Moldova közvetítés 10 szeptember 2023 2023. aug. 13. — Skócia ○ Csehország ○ Izrael ○ Szlovákia B3 csoport ○ Oroszország [ingyenes##] Szlovákia Norvégia online közvetítés 23 május 2 2023."}}}},"documentStyle":{},"VERSION":"9.12.3","ID":"7b1f7e9d-55c0-4671-b8c8-477fb4a6c182"}

About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

  • Kris Avalon
  • Riya Patel
    Riya Patel
  • Niki Jhone
    Niki Jhone
  • Iliyana Clark
    Iliyana Clark
  • Darren Mueller
    Darren Mueller
  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram

©2022 by Kris Avalon. Proudly created with Wix.com

bottom of page